Witam. Mam na imię Kamil, mam 29 lat i całe życie przed sobą. W 2013 r. uległem wypadkowi na motocyklu. Uszkodziłem kręgosłup na poziomie piersiowym, w wyniku czego jestem sparaliżowany od klatki w dół...

Witam. Mam na imię Kamil, mam 29 lat i całe życie przed sobą.W 2013 r. uległem wypadkowi na motocyklu. Uszkodziłem kręgosłup na poziomie piersiowym, w wyniku czego jestem sparaliżowany od klatki w dół.Wydarzenie to całkowicie zmieniło moje życie, teraz poruszam się ma wózku inwalidzkim a dalsza rehabilitacja pozwoli mi na uzyskanie jak największej sprawności i usamodzielnienie się.Zwracam się do Państwa o wsparcie finansowe na zakup sprzętów rehabilitacyjnych, rehabilitacji domowej a także przystosowanie mieszkania do życia na wózku.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sztefko, 3516 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu. 

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sztefko, 3516 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu. 


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 441

Ilość pobrań: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!