Nazywam się Kamil Szatalski, mam 37 lat. W październiku 2009 roku rozpocząłem trzeci rok aplikacji radcowskiej i to właśnie wtedy uległem bardzo poważnemu wypadkowi rowerowemu.

Jego następstwem był ciężki uraz mózgu. Przez rok nie mogłem chodzić i mówić. Zaraz po wypadku poddany zostałem intensywnej i kosztownej rehabilitacji, która trwa do dziś. Obecnie mój stan ulega poprawie, ale nadal potrzebna jest długa i systematyczna rehabilitacja. Moim marzeniem jest powrót do zdrowia, odzyskanie sprawności i ukończenie aplikacji. Pomóżcie mi Państwo w realizacji moich marzeń wpłatą na moje subkonto.

POMÓŻ MI W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SZATALSKI, 721 pomagacie mi Państwo w rehabilitacji oraz codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1099

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!