Nazywam się Kamil Pleban. Ukończyłem Uniwersytet Wrocławski, lecz ze względu na chorobę nie mogłem podjąć pracy. Choroba na którą cierpię (stwardnienie zanikowe boczne) zrujnowała mi zdrowie i ciało.

Jestem całkowicie sparaliżowany i potrzebuję całodobowej opieki Rodziców. Oprócz tej choroby pojawiają się inne, które wymagają nakładów finansowych. Rehabilitacja, którą zapewnia mi NFZ jest niewystarczająca, więc dodatkowe muszę opłacić sam. A to oprócz leków spory wydatek w skali miesiąca. Mam gorącą prośbę do wszystkich, którzy będą wypełniać zeznanie podatkowe. Na moje konto w Fundacji można przekazać 1% podatku.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Pleban, 4030 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o sprawność. Będę bardzo wdzięczny za Waszą pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 581

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!