Kamil Lupa
Opuszczasz stronę Fundacji Avalon.
Kliknąłeś w link, który prowadzi do serwisu zewnętrznego . Fundacja Avalon nie bierze odpowiedzialności za treści, które pojawią się na tej stronie.

O mnie
Mam na imię Kamil, cierpię na rzadką chorobę neurologiczną - AHC, która bardzo utrudnia mi w pełni sprawne funkcjonowanie. Kiedy mam atak często nie mogę poruszać się z powodu niedowładu kończyn. Jest to bardzo niekomfortowe dla mnie. Najbardziej widocznym objawem jest to, że niekiedy kuleję podczas chodzenia. Są sytuacje, kiedy jestem zmuszony korzystać z wózka inwalidzkiego do poruszania się. Natomiast w codziennym funkcjonowaniu wymagam wsparcia asystenta.
Proszę o wsparcie dzięki, któremu będę mógł się dalej rozwijać
Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem LUPA, 3736 pomagają mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.