Mam na imię Kamil i mam 35 lat. We wrześniu 2011 roku złamał mi się kręgosłup. Był lipiec 2011 roku, budząc się pewnego dnia poczułem ból pleców...

Mam na imię Kamil i mam 35 lat. We wrześniu 2011 roku złamał mi się kręgosłup. Był lipiec 2011 roku, budząc się pewnego dnia poczułem ból pleców, myślałem że to od siłowni i zacząłem brać dużą ilość środków przeciwbólowych, ponieważ z tygodnia na tydzień ból był coraz gorszy.Zgłaszałem się na SOR i izbę przyjęć do szpitala zostałem przyjęty do szpitala w momencie, kiedy przestałem chodzić, a nawet siedzieć. Taki stan pozostanie już do końca życia, jeżeli nie poddam się jakieś nowatorskiej metodzie, ale niestety potrzebuję pieniędzy, by poprawić komfort życia na wózku.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Kiziński, 3589 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością.Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 723

Ilość pobrań: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!