Cześć, jestem Kamil i mam 11 lat. Kiedy miałem 6 lat zachorowałem na ciężką postać anemii aplastycznej. Mój szpik całkowicie przestał działać. Miałem przeszczep szpiku. Jakaś nieznana mi, cudowna osoba podarowała mi kawałek siebie bym mógł być zdrowy.

Miałem wrócić do szkoły, kolegów i beztroskiego dziecięcego życia, jednak teraz walczę z chorobą przeszczep przeciwko gospodarzowi. Wciąż biorę dużo leków, jeżdżę na częste kontrole do szpitala i Kliniki Transplantacji Szpiku. Długotrwałe i intensywne leczenie nie pozostało obojętne dla mojego organizmu, mam wiele do nadrobienia. Wierzę, że kiedyś się uda zakończyć leczenie i wrócić do zdrowia.

PROSZĘ WAS O POMOC W POSTACI WASZEGO 1%

Przekazując 1% i darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem CHMURZYŃSKI, 7187 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w drodze do odzyskania zdrowia.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 356

Ilość pobrań: 10

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!