Kai urodził się z niedokrwiennym udarem mózgu, czego skutkiem jest lewostronny niedowład połowiczy. Potrzebuje systematycznej rehabilitacji i sprzętu rehabilitacyjnego, które są bardzo kosztowne, jak również wizyt u lekarzy...

Kai urodził się z niedokrwiennym udarem mózgu, czego skutkiem jest lewostronny niedowład połowiczy. Potrzebuje systematycznej rehabilitacji i sprzętu rehabilitacyjnego, które są bardzo kosztowne, jak również wizyt u lekarzy specjalistów - logopedy, neurologa, i psychologa. Możesz mu pomóc i przyczynić się do jego lepszego rozwoju przekazując 1% odprowadzonego podatku dochodowego na konto Fundacji Avalon.  Za wszelką pomoc będziemy bardzo wdzięczni.

POMÓŻ KAIOWI W DALSZYM ROZWOJU!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sweeney, 5001 wspieracie Państwo Kaiusiowi w codziennym funkcjonowaniu oraz pomagacie mu Państwo mierzyć się z rzeczywistością.

Za wszelką pomoc będziemy bardzo wdzięczni.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 879

Ilość pobrań: 34

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!