Kacperek ma 5 lat. Choruje na wodogłowie, ma wszczepioną zastawkę komorowo-otrzewnową. Po operacji doszło do uszkodzenia nerwu wzrokowego, w skutek czego synek ma wadę wzroku oczopląs, astygmatyzm, zez zbieżny, jest dzieckiem słabowidzącym.

Cierpi na czterokończynowe porażenie mózgowe, nie mówi, nie chodzi, nie siedzi. Również został zdiagnozowany autyzm atypowy oraz upośledzenie umysłowe. Dodatkowo sprawę komplikuje nadpobudliwość psychoruchowa, agresja, autoagresja. Synek ma padaczkę i dużym problemem są zaburzenia snu. Kacper wymaga codziennej rehabilitacji i specjalistycznego leczenia. Zwracamy się z gorącą prośbą do ludzi Dobrego Serca o pomoc w leczeniu i rehabilitacji naszego synka.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Nowosielski,6103 pomagacie Państwo Kacprowi w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu. Dziękujemy!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 697

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!