Cześć, jestem Kacperek. Urodziłem się 14 września 2017 roku jako wcześniak w 33 tygodniu ciąży, niestety nie oddychałem samodzielnie oraz miałem obustronne zapalenie płuc. Późniejsze badania wykazały, że miałem wylewy krwi do główki oraz torbiele, co doprowadziło u mnie do jednostronnego niedowładu.

Jestem rehabilitowany od 3 miesiąca życia, dzięki czemu udało mi się wrócić do sprawności fizycznej. Obecnie mam 3 lata i stwierdzony autyzm, całościowe zaburzenia rozwoju, zaburzenia integracji sensorycznej oraz inne choroby współistniejące. Mam również opóźniony rozwój mowy, lecz bardzo chętnie pracuje z terapeutami i idzie mi całkiem nieźle. Moja mama codziennie wozi mnie na zajęcia, żebym mógł się wyciszyć i dostymulować. Wizyty u specjalistów oraz specjalistyczne badania często są bardzo kosztowne, w związku z czym proszę Cię o pomoc.

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem KWASEK, 13874 wspierasz mnie w codzienncyh zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 55

Ilość pobrań: 2

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!