Witam, mam na imię Kacperek. Jestem pogodnym i radosnym dzieckiem, kocham pływać i jestem wielkim fanem motoryzacji ─ motocykle i quady to moje hobby. Niestety w 2016 roku zdiagnozowano u mnie dystrofię mięśniową.

Jedyną metodą i jednocześnie szansą na normalne funkcjonowanie i walkę z tą paskudną chorobą jest odpowiednia dieta i suplementacja oraz systematyczna rehabilitacja, specjalistyczne masaże i ćwiczenia, które są bardzo kosztowne. Ja i moi rodzice mamy więc wielką nadzieję, że znajdą się ludzie o dobrym serduszku, którzy będą w stanie nas wesprzeć. Będziemy Państwu niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najdrobniejszą pomoc, która wesprze nas w tej ciężkiej walce.

WSPOMÓŻ NAS W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Wystarczy, że przekażesz swój 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Jędraszek, 6282 tym samym pomożesz nam w walce z chorobą i w codziennym funkcjonowaniu. Dziękujemy, Kacperek z rodzicami :))))


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 3013

Ilość pobrań: 30

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!