Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Kacper Jędraszek

Witam, mam na imię Kacperek. Jestem pogodnym i radosnym dzieckiem, kocham pływać i jestem wielkim fanem motoryzacji ─ motocykle i quady to moje hobby. Niestety w 2016 roku zdiagnozowano u mnie dystrofię mięśniową.

Jedyną metodą i jednocześnie szansą na normalne funkcjonowanie i walkę z tą paskudną chorobą jest odpowiednia dieta i suplementacja oraz systematyczna rehabilitacja, specjalistyczne masaże i ćwiczenia, które są bardzo kosztowne. Ja i moi rodzice mamy więc wielką nadzieję, że znajdą się ludzie o dobrym serduszku, którzy będą w stanie nas wesprzeć. Będziemy Państwu niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najdrobniejszą pomoc, która wesprze nas w tej ciężkiej walce.

WSPOMÓŻ NAS W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Wystarczy, że przekażesz swój 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Jędraszek, 6282 tym samym pomożesz nam w walce z chorobą i w codziennym funkcjonowaniu. Dziękujemy, Kacperek z rodzicami :))))

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1755
Ulotkę wygenerowano: 22
Ulotkę wysłano mailem: 0

Komentarze  

0 #1 Regina Rychlewicz 2017-01-19 17:56
Proszę o kontakt rodziców Kacperka
790 435 193
Można Kacperkowi pomóc -
oprócz tego co jest dla Jego dobra robione
Regina Rychlewicz
miasto Belchatów
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a