Witam! Mam na imię Kacper. Mam 10 lat. Od 2011 r. choruję na cukrzycę, a od 2 lat na celiakię. Każdego dnia walczę z moimi słabościami jak mogę...

 Witam! Mam na imię Kacper. Mam 10 lat. Od 2011 r. choruję na cukrzycę, a od 2 lat na celiakię. Każdego dnia walczę z moimi słabościami jak mogę. Wymaga to ode mnie dużo pracy i poświęcenia. We wszystkim pomaga mi Mama i Babcia, które na zmianę mierzą mi poziomy cukru (w dzień i w nocy), podają insuliny, przygotowują posiłki i obserwują stan zdrowia. Nie mogę korzystać ze wszystkiego tak jak moi koledzy. Szybko się męczę i bolą mnie mięśnie. W domu i w szkole muszę pamiętać by zjeść na czas, bo mogę zasłabnąć i się nie obudzić. Dodatkowo muszę wiedzieć co mogę zjeść – przestrzegam diety bezglutenowej, która jest okropnie restrykcyjna i kosztowna. Korzystam z rehabilitacji, gdyż moje ręce i nogi bardzo bolą od wkłuć. Tracę powoli czucie w palcach u rąk, a to wymaga kosztownej rehabilitacji, wielu ćwiczeń i masaży. Marzę by stać się samodzielny, zdrowy i niezależny ! W dążeniu do tego pomagają mi moi najbliżsi.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Górski, 5609 pomagacie mi Państwo w codziennej walce z chorobami.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 407

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!