Hej, mam na imię Kacper. Do moich pierwszych urodzin funkcjonowałem prawidłowo, byłem radosnym dzieckiem. Po pierwszych urodzinach mój rozwój zaczynał się cofać. Zdiagnozowano u mnie autyzm wczesnodziecięcy. Przestałem mówić i zwracać uwagę na otocznie.

Zmagam się również z dużą nadwzrocznością obojga oczu, oraz zaburzeniami integracji sensorycznej. Jestem pod opieką neurologa, terapeuty integracji sensorycznej, okulisty, logopedy oraz neurologopedy. Potrzebuję terapii i pomocy specjalistów, aby lepiej funkcjonować w otaczającym mnie świecie. Mam już 4 lata i chciałbym lepiej rozumieć co się wokół mnie dzieje. Nie poddaję się i wierzę, że pomożesz mi przekazując 1% podatku ;)

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem BIENIAS, 14200 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 45

Ilość pobrań: 3

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!