Kacperek urodził się w 2008 roku. Z początku nic nie wskazywało na to, że jest chory. Niestety w wieku 2 lat zdiagnozowano u niego Dziecięce Porażenie Mózgowe, w wyniku czego ma spastyczne porażenie kończyn dolnych...

 Kacperek urodził się w 2008 roku. Z początku nic nie wskazywało na to, że jest chory. Niestety w wieku 2 lat zdiagnozowano u niego Dziecięce Porażenie Mózgowe, w wyniku czego ma spastyczne porażenie kończyn dolnych. Choroba sprawia, że nasz synek chodzi na palcach koślawiąc nogi, przez co często się przewraca. Do tego dochodzą bolesne skurcze nóg. Kacperek jest dzielnym chłopcem. Jego marzeniem jest zagrać w piłkę nożną, którą bardzo lubi. Mimo kilkuletniej rehabilitacji i leczenia nie widać poprawy. Dlatego zdecydowaliśmy się na zabieg metodą Ulzibata (fibrotomii), który polega na przecięciu włókna mięśniowego w celu zmniejszenia lub zniwelowania przykurczów oraz dolegliwości bólowych. Metoda ta jest mało inwazyjna, niestety wiążą się z tym koszty.   Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Białas, 5162 pomagacie mi Państwo w moich codziennych zmaganiach. Z góry dziękujemy za pomoc.

POMÓŻ KACPERKOWI SPEŁNIĆ JEGO MARZENIA

Z góry dziękujemy za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 447

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!