Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Justyna Rumińska

Witam, mam na imię Justyna, mam 19 lat. Jestem chora na ostrą białaczkę limfoblastyczną z komórkami typu B i chromosomem Philadelphia z dużymi ubytkami w kościach...

Witam, mam na imię Justyna, mam 19 lat. Jestem chora na ostrą białaczkę limfoblastyczną z komórkami typu B i chromosomem Philadelphia z dużymi ubytkami w kościach. Byłam zdrowa i jednym momencie świat przewrócił mi się do góry nogami. Przeszłam ciężką chemię paliatywną, ponieważ stwierdzono u mnie mięsaka Ewinga. Lekarze nie dawali mi żadnych szans życia, byłam sparaliżowana od pasa w dół, otrzymałam naświetlenia i chemie, które zmniejszyły dolegliwości bólowe kości. Po wykonaniu kolejnych badań, okazało się, że postawiona diagnoza była błędna. Następnym etapem w moim życiu było leczenie białaczki w Instytucie w Warszawie przez kolejne pół roku. Niestety zmutowany chromosom Philadelphia nie pozwala na całkowite wyleczenie. Jedyną szansą na dłuższe przeżycie był przeszczep. Teraz czeka mnie długa rehabilitacja. Dlatego zwracam się z prośbą o wsparcie finansowe na pokrycie kosztów rehabilitacji, pokrycie kosztów związanych z pobytem w ośrodkach rehabilitacyjnych, specjalistycznych badań i zakupu leków.  

PROSZĘ O POMOC W POWROCIE DO ZDROWIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Rumińska, 4780 pomagacie mi Państwo w powrocie do zdrowia. Każda ofiarowana kwota pozwoli mi na dalszą rehabilitację i leczenie. Za każdą złotówkę przekazaną na moje subkonto będę Państwu niezmiernie wdzięczna.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 496
Ulotkę wygenerowano: 18
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>