Witam po roku. Niby niewiele się zmieniło. Nadal nazywam się Justyna Pietrzak. Nadal mam nadzieję, że uda mi się wrócić do pełnej sprawności i nadal jestem podopieczną Fundacji Avalon...

Witam po roku. Niby niewiele się zmieniło. Nadal nazywam się Justyna Pietrzak. Nadal mam nadzieję, że uda mi się wrócić do pełnej sprawności i nadal jestem podopieczną Fundacji Avalon. Czy można w takim razie powiedzieć, że wiodę spokojne i beztroskie życie? Na chwilę obecną- niekoniecznie. W zeszłym roku we wrześniu dostałam wymarzoną pracę w przedszkolu. Po dwóch tygodniach z dnia na dzień okazało się, że nie jestem sama. :D Moja nowa przyjaciółka – OSTRA BIAŁACZKA przewróciła mi życie do góry nogami. Po przeszczepie szpiku w wieku 24 lat, który miał miejsce w marcu 2017 roku dostałam pełną niezdolność do pracy. Założony cel- powrotu Pani Justyny na którą czekają dzieciaki w przedszkolu- niestety przeciągnie się w czasie. Podczas chemioterapii znacznie zmniejszyła się moja sprawność fizyczna. Wsparcie pieniężne jakie od Państwa dostaje w pełni przeznaczam na rehabilitację i powrót do szarej codzienności. Nie sądziłam, że kiedyś będę za tym tęsknić. Za wszystkie wpłaty te otrzymane, te docierające w międzyczasie i te przyszłe- bardzo dziękuję. Są dla mnie ogromnym wsparciem w drodze do marzeń :) a mam nadzieję, że jeszcze niejedno z nich zdążę spełnić.    

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Pietrzak, 6929 pomagacie mi Państwo zebraniu środków na sprzęt rehabilitacyjny oraz wspieracie mnie w pokryciu kosztów życia codziennego.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1020

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!