Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Justyna Ballaun

Mam na imię Justyna i mam 29 lat. Od 3 lat jestem osobą niepełnosprawną. 5 marca 2014 r. zawalił mi się świat. Przeszłam ciężka operację guza mózgu...

Mam na imię Justyna i mam 29 lat. Od 3 lat jestem osobą niepełnosprawną. 5 marca 2014 r. zawalił mi się świat. Przeszłam ciężka operację guza mózgu. Mimo że guz nie był złośliwy, to jednak tak niefortunnie położony, że aby go wydobyć  trzeba było dostać się w głąb mózgu, co spowodowało wiele uszkodzeń. Naruszony móżdżek sprawia, że nie mogę utrzymać równowagi. Obecnie dzięki trzyletniej rehabilitacji jestem w stanie chodzić o lasce i utrzymywać równowagę siłą mięśni ciała.  Niestety  samodzielne poruszanie jest bardzo trudne, bo operacja spowodowała uszkodzenie nerwów oczu i nie tylko widzę podwójnie, ale z powodu uszkodzenia rogówki widzę  jak przez mgłę. Muszę dbać o oczy w sposób bardzo rygorystyczny, co godzinę zapuszczać nawilżające krople a na noc maść. Wyschnięcie rogówki oka grozi bowiem całkowitą ślepotą. Operacja spowodowała także porażenie lewej części ciała,  więc lewa strona twarzy jest nieruchoma i mówię niewyraźnie, lewa ręka i noga też są słabsze. Moja rehabilitacja jest utrudniona, ponieważ od 15 lat choruję na cukrzycę typu 1  a operacja spowodowała całkowite jej rozregulowanie. Nerwy do regeneracji i odbudowy potrzebują w miarę stałego poziomu glukozy we krwi, u mnie jest on jednak niestabilny. Aby unormować sytuację potrzebuję pompy insulinowej, która zapewni stabilizację cukrzycy. Niestety zarówno sama pompa, jak i jej utrzymanie miesięczne  nie są refundowane przez NFZ, więc muszę sama ją kupić / jest to prawie 17 000 zł/ i zapewnić osprzęt /ok. 1000 zł. miesięcznie/.Dzięki Państwa pomocy i wpłatach na moje subkonto bardzo wiele udało mi się osiągnąć. Mam dużo samozaparcia, więc codziennie dojeżdżam na rehabilitację ruchową,  codziennie ćwiczę twarz z logopedą oraz samodzielnie już oczy. Wpłaty z 1% i Państwa  darowizny pomogą mi w opłaceniu rehabilitacji i w  dalszej pracy nad sobą, abym mogła wracać do zdrowia i być bardziej sprawną i samodzielną.  Przekazując 1 % podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Ballaun, 3474 pomagacie mi Państwo w powrocie do zdrowia. Zebrane środki przeznaczę na konsultacje lekarskie, leki i rehabilitację, życie codzienne. POMÓŻCIE! Za ofiarowaną pomoc z serca dziękuję.

BARDZO PROSZĘ O POMOC W POWROCIE DO ZDROWIA

Przekazując 1 % podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Ballaun, 3474 pomagacie mi Państwo w powrocie do zdrowia. Zebrane środki przeznaczę na konsultacje lekarskie, leki i rehabilitację, życie codzienne. POMÓŻCIE! Za ofiarowaną pomoc z serca dziękuję.

Poniżej najnowszy program do rozliczeń PIT za rok 2020. W rubryce dot. przekazania 1% podatku został automatycznie wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Zachęcamy również do skorzystania z wersji on-line programu:

e-pity po prostu

 

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

 

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE PODOPIECZNYCH FUNDACJI AVALON :)


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1129
Ulotkę wygenerowano: 21
Ulotkę wysłano mailem: 0

Komentarze  

0 #1 Jacek 2015-03-07 17:32
Z pozdrowieniami :roll:
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>