Mam na imię Julita i mam 26 lat. W 2010 roku zdiagnozowano u mnie Zespół POEMS z polineuropatią. Znajduję się pod opieką lekarzy Katedry i Kliniki Hematologii, Onkologii i Chorób Wewnętrznych Samodzielnego Centralnego Szpitala Klinicznego w Warszawie...

Mam na imię Julita i mam 26 lat. W 2010 roku zdiagnozowano u mnie Zespół POEMS z polineuropatią. Znajduję się pod opieką lekarzy Katedry i Kliniki Hematologii, Onkologii i Chorób Wewnętrznych Samodzielnego Centralnego Szpitala Klinicznego w Warszawie. Kierownikiem tej katedry jest dr hab. med. Wiesław Wiktor Jędrzejczak. Polineuropatia demielinizacyjna czuciowo - ruchowa, która zaatakowała moje nogi sprawiła, że poruszam się na wózku inwalidzkim. Jestem po przeszczepie komórek macierzystych oraz przeszczepie szpiku kostnego. Każdego dnia walczę o uzyskanie sprawności niezbędnej do codziennego życia. Mam zakłócone przewodnictwo nerwowe. Bez codziennej rehabilitacji z dnia na dzień pojawiają się liczne przykurcze oraz natychmiastowy spadek siły mięśniowej. Mogę temu zapobiec poprzez codzienne ćwiczenia w domu, które umożliwi mi kosztowny sprzęt rehabilitacyjny.STRONA NEGATYWNA: Ze względu na bardzo rzadką chorobę powrót do chodzenia jest zagadką zarówno dla mnie jak i dla lekarzy.STRONA POZYTYWNA: Przeciwwskazania do chodzenia? - Brak, pod jednym warunkiem! Podjęcie natychmiastowej, długotrwałej i intensywnej rehabilitacji w specjalistycznych ośrodkach rehabilitacyjnych.Niestety rzadkość mojego schorzenia sprawia, że większość placówek odmawia mi leczenia, a prywatna rehabilitacja jest dla mnie zbyt kosztowna. Niezbędne jest także stałe leczenie.W ten sposób pomożecie mi Państwo spełnić moje jedyne marzenie - znów chodzić!

Dlatego zwracam się z ogromną prośbą o pomoc finansową w postaci darowizny lub przekazania 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Kaczor, 2889

Z całego serca dziękujęJulita Kaczor


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1372

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!