Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Julia Wycisk

To ja - Julia Wycisk. Urodziłam się 06.07.2008r. w Rybniku. Uczęszczam do Specjalnej Szkoły Podstawowej w Rybniku. Od 2010 r. zmagam się z autyzmem (zaburzenie rozwoju i funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego), padaczką, alergią, skrzywieniem kręgosłupa, zaburzeniem pracy jelit i nerek, wadą wzroku, słuchu, koślawością kolan oaz koślawo-szpotawymi stopami...

Kochani Darczyńcy! To ja - Julia Wycisk. Urodziłam się 06.07.2008r. w Rybniku. Uczęszczam do Specjalnej Szkoły Podstawowej w Rybniku. Od 2010 r. zmagam się z autyzmem (zaburzenie rozwoju i funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego), padaczką, alergią, skrzywieniem kręgosłupa, zaburzeniem pracy jelit i nerek, wadą wzroku, słuchu, koślawością kolan oaz koślawo-szpotawymi stopami. Na co dzień staram się eliminować swoje złe zachowanie i uczyć się tylko tych dobrych, dla niektórych prostych, lecz dla mnie niełatwych, poprawiać mowę, uczę się także rysować i pisać. Marzę, bym mogła kiedyś samodzielnie pisać i czytać. Uwielbiam tańczyć, śpiewać, kocham konie i jestem wielką miłośniczką gum! Jestem nadpobudliwa, wymagam stałego wsparcia drugiej osoby. Codziennie jestem rehabilitowana. Moje leczenie, terapia i edukacja są bardzo kosztowne i znacząco obciążają budżet naszej rodziny. Dlatego razem z rodzicami i rodzeństwem dziękujemy za okazane dotychczas serce, wsparcie i pomoc finansową w postaci wpłat z tytułu 1% podatku, darowizn przekazanych na moją rzecz oraz SMSów wysłanych na mnie! Prosimy Państwa również o dalszą hojność! Pamiętajcie, dobro do nas powraca!  

POMÓŻ MI W CODZIENNYCH ZMAGANIACH I DĄŻENIACH DO CELU!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wycisk, 914 wspomagacie Państwo moją rehabilitację oraz codzienne funkcjonowanie. Z pozdrowieniami – Julcia z rodzicami.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 143
Ulotkę wygenerowano: 3
Ulotkę wysłano mailem: 0

Komentarze  

0 #1 mama Julci 2014-01-20 20:33
Prosimy o pomoc i wsparcie dla naszej córki, każda ofiarowana pomoc to dla Naszej Julci szansa na postępy. DZIĘKUJEMY SZANOWNI DARCZYŃCY!!!
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a