To ja - Julia Wycisk. Urodziłam się 06.07.2008r. Od 2010 r. zmagam się z autyzmem (zaburzenie rozwoju i funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego).

Na co dzień staram się eliminować swoje złe zachowanie i uczyć się tylko tych dobrych, dla niektórych prostych, lecz dla mnie niełatwych, poprawiać mowę, uczę się także rysować i pisać. Marzę, bym mogła kiedyś samodzielnie pisać i czytać. Uwielbiam tańczyć, śpiewać, kocham konie i jestem wielką miłośniczką gum! Jestem nadpobudliwa, wymagam stałego wsparcia drugiej osoby. Codziennie jestem rehabilitowana. Moje leczenie, terapia i edukacja są bardzo kosztowne.

POMÓŻ MI W CODZIENNYCH ZMAGANIACH I DĄŻENIACH DO CELU!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem WYCISK, 914 wspomagacie Państwo moją rehabilitację oraz codzienne funkcjonowanie. Z pozdrowieniami – Julcia z rodzicami.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 956

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!