Julia ma 15 lat, jest wrażliwą i sympatyczną dziewczynką. Kilka lat temu zdiagnozowano u niej całościowe zaburzenia rozwoju pod postacią zaburzeń ze spektrum autyzmu...

Julia ma 15 lat, jest wrażliwą i sympatyczną dziewczynką. Kilka lat temu zdiagnozowano u niej całościowe zaburzenia rozwoju pod postacią zaburzeń ze spektrum autyzmu. Julia pomimo problemów uczęszcza do gimnazjum integracyjnego, korzysta z socjoterapii, zajęć rewalidacyjnych, psychoterapii oraz wyjeżdża na turnusy rehabilitacyjne. Przekazując 1% podatku  pomagają Państwo Juli w jej rehabilitacji, która jest niezbędna, aby w przyszłości mogła funkcjonować w miarę samodzielnie.  Za każdą otrzymaną pomoc z góry dziękujemy.

POMÓŻ JULII W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Urban, 5282 pomagacie Państwo Julii mierzyć się z rzeczywistością wspierając codzienne funkcjonowanie córki.

Za każdą otrzymaną pomoc z góry dziękujemy.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 633

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!