For English please visit this website: https://sites.google.com/view/julia-and-matthew-en/

Julia i Mateusz to wspaniale, rodzeństwo. Jednak ich życie jest beztroskie jedynie na zdjęciach. Oboje są poważnie chorzy i codziennie toczą ciężką walkę o drobne umiejętności, które ich rówieśnikom przychodzą bez trudu. Julia ma zdiagnozowaną chorobę genetyczną (zespół Angelmana), która odbiera jej szansę na samodzielne życie w przyszłości, gdyż uniemożliwia prawidłowy rozwój psycho-ruchowy. Mateusz, podobnie jak siostra, ma deficyt psycho-ruchowy. Jednak w przeciwieństwie do Julii przyczyna jego problemów pozostaje wciąż nieodkryta. Obydwoje cierpią na epilepsję, nie mówię. Poruszają się samodzielnie, ale wymagają ciągłej asekuracji. Odpowiednia rehabilitacja jest kluczowa, aby uczynić życie naszych dzieci łatwiejszym. Dlatego poszukujemy życzliwych osób, które zechciałyby wesprzeć nas w walce o lepszą przyszłość naszych dzieci.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Stojanowska, 2880 pomożesz Julii i Mateuszowi w walce o lepsze jutro i zapewnisz odpowiednie warunki codziennego funkcjonowania.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1493

Ilość pobrań: 25

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!