Julka urodziła się z wrodzonym niedorozwojem lewej kości udowej tzw. PFFD. Lewa nóżka jest krótsza od prawej na ten moment o kilkanaście cm. Aby Julka mogła samodzielnie stanąć na obu nóżkach bez specjalnej ortoprotezy potrzeba wielu skomplikowanych operacji wydłużania kości, a także kosztownej długotrwałej rehabilitacji po zabiegach operacyjnych.

Jesteśmy już po pierwszej operacji rekonstrukcji stawu biodrowego, teraz czas na kolejne. Dzięki Waszej pomocy Julka będzie mogła biegać, tańczyć i swobodnie się poruszać na co dzień, żyć i funkcjonować jak inne dzieci. Jej pasją jest taniec, śpiewanie, rysowanie. Jest bardzo energiczną dziewczynką, więc aby mogła w pełni realizować swoje marzenia, dążymy wszyscy razem do jej sprawności w przyszłości.

Pomóżmy wspólnie spełnić jej marzenia!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem RYDZEWSKA,14460 wspierasz Julię w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 20

Ilość pobrań: 1

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!