Julka to sympatyczna nastolatka z planami na przyszłość i marzeniami. Jej życie od momentu urodzenia to jedna wielka walka...urodziła się z licznymi wadami układu kostnego. W swoim krótkim życiu przeszła już 14 operacji, lekarze w Polsce zrobili wszystko to, co było możliwe do zrobienia.

Na szczęście medycyna idzie do przodu i dla Julki pojawiła się szansa na życie bez tak widocznej niepełnosprawności, po prostu szansa na lepsze życie. Zakwalifikowano Julkę do bardzo skomplikowanej operacji. Jednak operacja nie jest tania...to koszt przekraczający nasze możliwości finansowe plus długa i zarazem kosztowna rehabilitacja. W związku z tym prośba do Wszystkich Ludzi o dobrym sercu o wsparcie.

Nie bądź obojętny, daj szansę Julce!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem RÓŻAŃSKA,12134 pomagacie Julce w codziennym funkcjonowaniu.

Z całego serca dziękujemy.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 5977

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!