Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Julia Perciak

Julcia to 12 – letnia dziewczynka, która przy porodzie dostała 10 punktów. Wszystko wskazywało na to, że jest zdrowym dzieckiem. Dopiero, gdy miała półtora roku zaczęliśmy się zastanawiać dlaczego sama nie chodzi. Wkrótce okazało się, że Julia choruje na zespół Leigha (encelopatia martwicza)...

Julcia to 12 – letnia dziewczynka, która przy porodzie dostała 10 punktów. Wszystko wskazywało na to, że jest zdrowym dzieckiem. Dopiero, gdy miała półtora roku zaczęliśmy się zastanawiać dlaczego sama nie chodzi. Wkrótce okazało się, że Julia choruje na zespół Leigha (encelopatia martwicza), który należy do bardzo rzadkich, nieuleczalnych chorób o podłożu genetycznym, polegającym na zaburzonych procesach oddychania komórkowego, co prowadzi do zaburzeń zaopatrzenia tkanek w energię oraz pozbawia mózg i mięśnie energii niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania. Lekarska diagnoza była dla nas szokiem. Nie traciliśmy jednak nadziei. Do 7 roku życia Julia rozwijała się normalnie: chodziła, mówiła, śpiewała, tańczyła. Niestety choroba jej to odebrała. We wrześniu 2009 r. nasza córka zmagała się z infekcją. Po tej infekcji Julcia przestała chodzić, mówić, pojawiły się też problemy z przełykaniem. Julcia dostawała ataków padaczki, a przy atakach miała bezdechy. Obecnie Julcia nie potrafi utrzymać sama równowagi, nawet przy siedzeniu musi mieć podparcie. Każdego dnia dzielnie walczy z chorobą. Zebrane środki chcielibyśmy przeznaczyć na dalsze leczenie i rehabilitację córki. Mimo trudności dnia codziennego, Julcia dzielnie walczy, nie załamując się. Chcemy, aby nasze dziecko mogło żyć normalnie. W walce wspiera nas rodzina, przyjaciele i ludzie dobrej woli. Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Perciak, 1760 pomagacie nam Państwo w walce z chorobą Julci. W imieniu Julci z całego serca dziękujemy za wszelką okazaną pomoc.

PROSIMY O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ JULCI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Perciak, 1760 pomagacie nam Państwo w walce z chorobą Julci. W imieniu Julci z całego serca dziękujemy za wszelką okazaną pomoc.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 206
Ulotkę wygenerowano: 9
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a