Mam na imię Jula i mam 7 lat. Zawsze byłam wesoła i uśmiechnięta. Bardzo lubiłam tańczyć i nie potrafiłam usiedzieć w miejscu. Rodzice mówili, że rozpiera mnie energia. Tak było do maja 2013 r., kiedy to poważnie zachorowałam. Stwierdzono u mnie Ostrą Białaczkę Limfoblastyczną...

Mam na imię Jula i mam 7 lat. Zawsze byłam wesoła i uśmiechnięta. Bardzo lubiłam tańczyć i nie potrafiłam usiedzieć w miejscu. Rodzice mówili, że rozpiera mnie energia. Tak było do maja 2013 r., kiedy to poważnie zachorowałam. Stwierdzono u mnie Ostrą Białaczkę Limfoblastyczną z naciekami na kręgi i talerz biodrowy, która spowodowała unieruchomienie mnie na okres 8 miesięcy. Odmiana tego nowotworu wymaga długotrwałego leczenia poza szpitalnego, co wiąże się z częstymi kontrolami w UCK w Gdańsku. Czeka mnie długa i kosztowna rehabilitacja mająca na celu przywrócenie sprawności ruchowej. Chciałabym jak dawniej cieszyć się życiem, chodzić do szkoły, bawić się z koleżankami, po prostu czerpać radość z każdego dnia, jak wszystkie dzieci w moim wieku. Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Lopko, 2928 pomagają mi Państwo w powrocie do zdrowia.

POMÓŻ JULCI W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Lopko, 2928 pomagają mi Państwo w powrocie do zdrowia.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 545

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!