Juleczka przyszła na świat 03.09.2015r. Długo wyczekiwane, upragnione dziecko. Julia urodziła się z zespołem wad wrodzonych m.in. wadą serca, rozszczepem podniebienia, wadą wzroku oraz wrodzoną wadą uszu...

Juleczka przyszła na świat 03.09.2015r. Długo wyczekiwane, upragnione dziecko. Julia urodziła się z zespołem wad wrodzonych m.in. wadą serca, rozszczepem podniebienia, wadą wzroku oraz wrodzoną wadą uszu. Mimo młodego wieku wiele przeszła. Ciągłe pobyty w szpitalu 4 operacje. Ostatnio przeszła bardzo trudną i skomplikowaną  operacje wszczepienia implantu ślimakowego. Dostała szansę na lepsze życie, a my mamy więcej wiary w to, że nasza córka będzie słyszeć. Bez odpowiedniego sprzętu i rehabilitacji  Julka nie jest w stanie normalnie się rozwijać. Chcemy zapewnić naszej córce odpowiednią, intensywną oraz profesjonalną rehabilitację, tak aby mogła nauczyć się słyszeć i mówić jak zdrowe dzieci. Niestety przekracza to nasze możliwości finansowe. Każda wpłata, nawet jeśli jest to symboliczna złotówka, jest dla nas cennym wsparciem.  

WSPOMÓŻ JULKĘ W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Lis, 6374 pomagacie Państwo Julce w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1753

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!