Spotkałam kiedyś anioła. Powiedział: „Nie bój się. Wszystko będzie dobrze”. I wskazał ręką na tłum ludzi pędzących nie wiadomo gdzie. Nie rozumiałam… O co chodzi?

I wtedy zobaczyłam białe skrzydła, wystające spod płaszcza jakiejś Pani. Zrozumiałam… Aniołowie są wśród nas. Spotkałam ich na swej drodze wiele razy. Dzięki nim żyję, chodzę, widzę, jestem coraz sprawniejsza. Dzięki nim, mój mały, smutny świat, stał się weselszy i barwniejszy. Dziękuję Wam… To Wy dajecie mi nadzieję, że wszystko będzie dobrze. I już się nie boję, bo wiem, że aniołowie czuwają nade mną i dzielą się ze mną tym co mają najcenniejszego – miłością.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Lemiesz, 8037 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce z chorobą.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 636

Ilość pobrań: 10

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!