Mam na imię Julka, wkrótce kończę 2 latka. Podejrzewają u mnie rzadką chorobę - ataksje teleangiektazji, która jest nieuleczalna i postępująca. Choroba ta wiąże się między innymi z predyspozycją do zmian nowotworowych i powoduje przewlekłe infekcje układu oddechowego.

Na co dzień zmagam się z takimi problemami jak: zaburzenia równowagi, zaburzenia SI, hipotonia centralna, wrodzona wada rozwojowa kości czaszki i twarzy - skostnienie szwów czaszkowych, koślawienie stóp, co uniemożliwia mi prawidłowe chodzenie. Dzięki Waszej pomocy będę mogła wyjechać na turnus rehabilitacyjny, na którym będę mogła wzmacniać mięśnie i w miarę możliwości pracować nad równowagą.

PRZEKAŻ MI 1% PODATKU

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Kędzierska,12964 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach. Dziękuję za każdą pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 355

Ilość pobrań: 7

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!