Nazywam się Julia Bodych, mam 19 lat i pochodzę z Żyrardowa. Bardzo lubię muzykę, zakupy i modę. W wolnych chwilach lubię czytać książki, podróżować i biegać.

Moim marzeniem od dziecka jest podróż do Stanów Zjednoczonych. Niestety walczę z chorobą nowotworową, choruję na Yolk Sac Tumor (nowotwór złośliwy jajników). Aktualnie jestem w trakcie chemioterapii, zostałam zakwalifikowana również na leczenie do Kliniki w Essen w Niemczech. Koszty leczenia, dojazdów jak i leków są niebywale wysokie i przekraczają budżet moich bliskich. Potrzebuję tego wsparcia bym mogła zwyciężyć w tej niezwykle trudnej dla mnie walce.

POMÓŻCIE MI WYGRAĆ Z CZASEM I CHOROBĄ!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Bodych, 11821 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu i walce o życie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 8816

Ilość pobrań: 28

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!