Moje choroby nazywam „towarzyszami życiowymi” - cukrzyca typu pierwszego oraz stwardnienie rozsiane w postaci pierwotnie postępującej. Spowolnienie postępu SM jest możliwe dzięki rehabilitacjom, lekom oraz prowadzeniu zdrowego trybu życia. Wiąże się to z dużym nakładem środków finansowych.

Dzięki Państwa wsparciu udało mi się zapewnić środki na leczenie i rehabilitację w minionym roku, za co dziękuję z całego serca. Mój stan zdrowia nie pogorszył się, dzięki temu mam większe szanse na dłuższe samodzielne funkcjonowanie i oddalenie konieczności poruszania się na wózku inwalidzkim. Ja jednak żyję z nadzieją, że przy Państwa pomocy i moim codziennym staraniom, uda mi się temu zapobiec.

POMÓŻ MI POKRYĆ KOSZTY LECZENIA

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem RŻANY,10477 pomagacie mi Państwo w pokryciu kosztów leczenia oraz w codziennym funkcjonowaniu.

Za każdą okazaną pomoc serdecznie dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 10422

Ilość pobrań: 30

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!