Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Judyta Grabowska

Nazywam się Judyta Grabowska, mam 14 lat, choruję na dystrofię mięśniową typ obręczowo-kończynowy. Z całych sił staram się być zwykłą nastolatką, spędzać wolny czas tak jak moi znajomi, lecz coraz trudniej jest mi za nimi "nadążyć". Dystrofia ciągle osłabia i powoli niszczy moje mięśnie...

Nazywam się Judyta Grabowska, mam 14 lat, choruję na dystrofię mięśniową typ obręczowo-kończynowy. Z całych sił staram się być zwykłą nastolatką, spędzać wolny czas tak jak moi znajomi, lecz coraz trudniej jest mi za nimi "nadążyć". Dystrofia ciągle osłabia i powoli niszczy moje mięśnie. Sprawia, że czynności dla innych podstawowe, dla mnie stają się problematyczne. Nie jestem w stanie tak czynnie uczestniczyć w lekcjach wychowania fizycznego czy jeździć na rolkach, coraz więcej trudności mam przy np. wchodzeniu po schodach. Choroba ciągle postępuje, do tej pory jedyne co zalecali lekarze to rehabilitacja, mozolne, codzienne ćwiczenia, aby choć trochę spowolnić postęp choroby. Lecz miałam świadomość, że nie można jej wyleczyć i w rezultacie odbierze mi ona zdolność samodzielnego poruszania się, co mnie przeraża. Żyję, bojąc się tego dnia, kiedy będę już zbyt słaba, aby np. sama wyjść na spacer. Powodem, dla którego przedstawiam Wam moją historię jest szansa, która pojawiła się jak promień słońca rozświetlając moje życie. Jest możliwość wyleczenia, jak dotąd sądziłam - mojej nieuleczalnej choroby. Jest to przeszczep komórek macierzystych. Kuracja jest eksperymentalna, jej koszt wraz z niezbędną rehabilitacją to 200 tys. zł. W związku z wysokością tej sumy, muszę Was prosić o pomoc, bo tylko w ten sposób będę mogła żyć, kształcić się i realizować swoje plany oraz marzenia.  

POMÓŻ MI SPEŁNIĆ MOJE MARZENIE!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Grabowska, 7684  pomagacie mi Państwo w codziennej walce o sprawność.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 486
Ulotkę wygenerowano: 18
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>