Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Jolanta Szymańska

Jolanta Szymańska. Mam 60 lat. W marcu 1999r., po przebytej grypie zachorowałam na zakrzepicę żył głębokich. Dwa tygodnie później stwierdzono, że mam olbrzymi ropień między nerką a biodrem...

Jolanta Szymańska. Mam 60 lat. W marcu 1999r., po przebytej grypie zachorowałam na zakrzepicę żył głębokich. Dwa tygodnie później stwierdzono, że mam olbrzymi ropień między nerką a biodrem. Po operacji okazało się, że od pasa w dół nie mam czucia i mam niedowład obu nóg. Zostałam przewieziona do Kliniki Zakażeń Kości celem operacji kręgosłupa. Operacja nic nie pomogła – moje nogi były sparaliżowane. Lekarze stwierdzili, że tak już pozostanie. Jednak dzięki intensywnej rehabilitacji dziś – ku zdziwieniu lekarzy - ruszam nimi. Zginam je w kolanach, podnoszę do góry. Niestety czucie jeszcze nie powróciło, nie mogę stać i chodzić. Wózek inwalidzki to tylko połowa problemu. Do tego dochodzą poważne problemy urologiczne, skłonność do odleżyn, przykurcze, zanik mięśni i ból. Nie dałoby się tego wszystkiego udźwignąć, gdyby nie moja rodzina. Dzięki nim nie poddaję się. Wierzę, że intensywna rehabilitacja i eksperymentalne terapie już wkrótce mogą mi pomóc. Koszty profesjonalnej rehabilitacji, leków i sprzętu ortopedycznego są ogromne. Najbardziej na świecie marzę, aby tak jak przed laty pojechać z mężem i powędrować z plecakiem po górach!!! Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Szymańska, 433 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz wspieracie Państwo mój plan powrotu do zdrowia i realizacji marzenia.

CHCĘ BYĆ SPRAWNA I CZUĆ SIĘ NADAL POTRZEBNA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Szymańska, 433 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz wspieracie Państwo mój plan powrotu do zdrowia i realizacji marzenia.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 136
Ulotkę wygenerowano: 3
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a