Nazywam się Jolanta Oparowska, mam 49 lat. W maju 2012 roku przebyłam ostre poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego w przebiegu choroby układowej...

Nazywam się Jolanta Oparowska, mam 49 lat. W maju 2012 roku przebyłam ostre poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego w przebiegu choroby układowej. Porażenie kończyn dolnych oraz wieloogniskowe uszkodzenie mózgowia w przebiegu zapalenia naczyń, wskutek czego jestem sparaliżowana od poziomu kręgosłupa piersiowego w dół. Obecnie poruszam się na wózku inwalidzkim, a na co dzień wymagam pomocy drugiej osoby. Moja choroba wymaga ciągłego leczenia i intensywnej rehabilitacji, która jest kosztowna. Z  tego powodu proszę Państwa o pomoc. Pomóż mi w walce o SAMODZIELNOŚĆ. Z góry dziękuję za podanie mi ,,pomocnej dłoni".

PROSZĘ

Wierzę, że dzięki Państwa pomocy, mojej ciężkiej pracy i rehabilitacji mogę osiągnąć to czego pragnę – powrotu do pełnej sprawności. Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Oparowska, 6344 pomożecie mi Państwo w dążeniu do  najważniejszego i najcenniejszego dla mnie celu.

Z góry dziękuję za podanie mi ,,pomocnej dłoni".


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 413

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!