Nazywam się Jola Kempa. Od wielu lat zmagam się z niezdiagnozowanym niedowładem kończyn górnych i dolnych, któremu towarzyszą częste przykurcze mięśni, zawroty głowy i problemy z oddychaniem.

Z zawodu i zamiłowania jestem ciastkarzem. Niestety choroba nie pozwala mi na realizowanie się w pracy zawodowej, a ostatnim czasem uniemożliwia wykonywanie nawet najprostszych czynności życiowych. Poruszam się na wózku inwalidzkim. Aby osłabić bolesne skurcze mięśni szyi stosuję zastrzyki z toksyny botulinowej. Jedyną formą radzenia sobie z chorobą jest stała rehabilitacja, która wiąże się ze sporymi kosztami.

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KEMPA, 1740 pomagacie mi Państwo w moich codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2238

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!