Asia ma 36 lat i zespół Downa. Niestety oprócz tego cierpi jeszcze na kilka chorób współistniejących, a w roku 2009 zachorowała na cukrzycę typu pierwszego...

Asia ma 36 lat i zespół Downa. Niestety oprócz tego cierpi jeszcze na kilka chorób współistniejących, a w roku 2009 zachorowała na cukrzycę typu pierwszego. Joanna całe życie jest aktywna, najpierw ukończyła podstawową szkołę specjalną, następnie uczęszczała na różne zajęcia terapii zajęciowej. Z powodu cukrzycy Asia codziennie po kilka razy musi mierzyć poziom cukru, co wiąże się z częstym nakłuwaniem opuszków palców. Cztery razy dziennie musi być nakłuwana w okolice ramienia, brzucha lub łopatki w celu podania odpowiedniej dawki insuliny, którą po pomiarze cukru ustala zawsze jej opiekun. Ze względu na zespół Downa Asia nie jest wstanie sama mierzyć sobie poziomu cukru i właściwe dawkować insuliny. Aby moja córka mogła stać się osobą niezależną od innych i bardziej samodzielnie funkcjonować niezbędna jest jej pompa insulinowa, dokładnie naśladująca pracę trzustki u zdrowej osoby. Niestety koszt zakupu takiej pompy znacznie przewyższa nasze możliwości finansowe. W związku z powyższym zwracamy się do wszystkich życzliwych osób o wsparcie finansowe.  

WSPOMÓŻ ASIĘ W WALCE O SAMODZIELNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sommer, 7886 pomagacie Państwo Asi w  walce o samodzielność oraz w codziennym funkcjonowaniu. 


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1119

Ilość pobrań: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!