Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Joanna Reda

Nazywam się Joanna Reda. Urodziłam się 23 lata temu z wieloma wadami anatomicznymi, m.in. uszkodzeniem kręgosłupa (przepukliną oponowo-rdzeniową) i wodogłowiem. W związku z tym poruszam się wyłącznie na wózku inwalidzkim...

Nazywam się Joanna Reda. Urodziłam się 23 lata temu z wieloma wadami anatomicznymi, m.in. uszkodzeniem kręgosłupa (przepukliną oponowo-rdzeniową) i wodogłowiem. W związku z tym poruszam się wyłącznie na wózku inwalidzkim. Do tej pory przeszłam kilkanaście operacji mających na celu: zapobieżenie pogłębianiu się uszkodzenia nerek, wodogłowia oraz stabilizację kręgosłupa za pomocą specjalnych prętów. Złożoność wad powoduje, że stale muszę być pod kontrolą nefrologa, urologa, neurologa, poddawać się stałej rehabilitacji i leczeniu farmakologicznemu.Pomimo trudnego startu życiowego nie poddaję się. Jestem osobą pełną wigoru i radości. Mam wiele planów życiowych, które staram się w miarę moich możliwości realizować. Studiuję psychologię. W przyszłości chciałabym służyć pomocą psychologiczną sportowcom niepełnosprawnym. Oddaję się również mojej życiowej pasji jaką jest taniec towarzyski na wózku. Tańcząc prawie 12 lat, wraz z moim (niepełnosprawnym) partnerem zdobyliśmy wiele trofeów tanecznych, najważniejsze dla nas to tytuły: Mistrzów Świata w stylu standardowym, Mistrzów Europy w oby stylach tanecznych. Od roku trenuję również ze sprawnym tancerzem. Razem zdobyliśmy Mistrzostwo Polski i I miejsce w kat. amator podczas zawodów o Puchar Świata w Holandii. Niestety, aby móc dalej kontynuować z nim treningi niezbędny mi jest specjalistyczny wózek taneczny. Jego cena to kwota kilkunastu tysięcy złotych, niestety znacznie przekracza możliwości finansowe moje i mojej rodziny. Dlatego zwracam się do wszystkich życzliwych ludzi z prośbą o pomoc w sfinansowaniu zakupu wózka do tańca. To właśnie dzięki Państwa wsparciu mogę mieć możliwość rehabilitacji w miejscu zamieszkania, zakupu sprzętu ortopedycznego i leków, wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne oraz spełnienia moich sportowych marzeń. Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Reda, 68 pomagacie mi Państwo żyć aktywnie i realizować moją wielką pasję.

POMÓŻ MARZENIOM!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Reda, 68 pomagacie mi Państwo żyć aktywnie i realizować moją wielką pasję.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 124
Ulotkę wygenerowano: 4
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a