Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Joanna Piróg

Nazywam się Asia Piróg, mam 54 lata i nigdy nie myślałam, że będę musiała szukać pomocy dla samej siebie. Jestem szczęśliwą żoną, mamą wspaniałej córki i cudownego syna… już babcią...

Nazywam się Asia Piróg, mam 54 lata i nigdy nie myślałam, że będę musiała szukać pomocy dla samej siebie. Jestem szczęśliwą żoną, mamą wspaniałej córki i cudownego syna… już babcią.W czerwcu 2017 roku znalazłam w prawej piersi guza, diagnoza potwierdziła raka cT4N1M1 źle rokującego. Leczona jestem tylko paliatywnie, operacje nie wchodzą w grę, gdyż guz zajął pierś, węzły chłonne pachowe, wątrobę, płuca, kości oraz głowę w kilku miejscach. Poszukuję więc leczenia celowanego za granicą i w Polsce. Moja sytuacja jest trudna bo wiele potrzebnych mi leków nie jest refundowanych. Szukam też immunoterapii. Stosuję specjalną dietę i alternatywne metody leczenia, które są bardzo drogie. Chciałabym mieć możliwość zrobienia badań genetycznych na chemię celowaną której koszt jest bardzo wysoki.Pragnę po prostu żyć i pomagać innym, pragnę widzieć jak dorastają moje wnuki… nie wyobrażam sobie, że można tak łatwo się poddać choć tyle w życiu widziałam i sama doświadczyłam na własnej skórze.Jeśli możesz mi pomóc, to bardzo proszę o wsparcie finansowe a także informacje na temat leków, czy możliwości leczenia.Dziękuję z całego serca wszystkim którzy mi już pomogli, to ogromne bezcenne wsparcie.  

POMÓŻ MI ŻYĆ NORMALNIE I WYGRAĆ WALKĘ Z RAKIEM

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Piróg, 9244 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą oraz w funkcjonowaniu na co dzień.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 447
Ulotkę wygenerowano: 17
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>