Nazywam się Joanna Mysłowska. W wyniku pęknięcia tętnaka mózgu, jamistości rdzenia i powikłań pooperacyjnych, od 17 lat jeżdżę na wózku inwalidzkim...

Nazywam się Joanna Mysłowska. W wyniku pęknięcia tętnaka mózgu, jamistości rdzenia i powikłań pooperacyjnych, od 17 lat jeżdżę na wózku inwalidzkim. Niezwykle ważna jest dla mnie rehabilitacja, korzystanie z turnusów rehabilitacyjnych, likwidacja barier architektonicznych w mieszkaniu. Pozwala mi to żyć "normalnie". Wymaga to niestety funuduszy, których nie posiadam. Dlatego jestem zmuszona prosić o wsparcie, za które z góry dzikękuję!  

POMÓŻ MI W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Mysłowska, 4775 wspomagacie mnie Państwo w walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 689

Ilość pobrań: 25

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!