Pomóżcie Asi wrócić do samodzielności. W wieku 37 lat w dniu 12.05.2020 doznała wylewu krwotocznego do pnia mózgu. Konsekwencją jest zespół móżdżkowy, który objawia się licznymi problemami w mówieniu, chodzeniu oraz koordynacji ruchowej

Od zdarzenia występują również zaburzenia wzroku. Pierwszą walkę o życie wygrała, teraz walczymy o poprawę jego jakości. Ma dorastającą córkę w wieku 13 lat, dla której chce być nadal przyjaciółką uczestniczącą w jej codziennym życiu. Prosimy o wsparcie finansowe jej rehabilitacji, która wymaga ciężkiej pracy fizjoterapeutów, logopedy, optometrysty oraz innych specjalistów niezbędnych w tej trudnej sytuacji.

PRZEKAŻ 1 % PODATKU NA ASIĘ

Prosimy Państwa o wsparcie! Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Majorowska, 13638 pomagacie Państwo Asi w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o lepsze życie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 258

Ilość pobrań: 2

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!