Mam na imię Joanna. Od 16 lat choruję na neuroboreliozę i koinfekcje. Mimo intensywnego leczenia choroba cały czas postępuje...

Mam na imię Joanna. Od 16 lat choruję na neuroboreliozę i koinfekcje. Mimo intensywnego leczenia choroba cały czas postępuje. Opanowała już większość moich organów (m.in. mózg, serce, oczy, stawy, kręgosłup). Aby nie doszło do powtórnego paraliżu (ostatni w 2012) i abym mogła jeszcze trochę pocieszyć się życiem, muszę przyjmować nierefundowane leki za ok. 1500 zł. miesięcznie, rehabilitować się i dojeżdżać co miesiąc do lekarza - 180 km. Dotychczas dorabiałam do renty, ale stan zdrowia coraz bardziej mi to uniemożliwia.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Konwalska-Rona, 6615 pomagacie mi Państwo w codziennej walce z chorobą.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 526

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!