Jestem Joanna. Od 2 grudnia 2017 r. wiem, że choruję na cukrzycę typu I. W tym nowym, innym życiu potrzebuję rzeczy, które noszę zawsze i wszędzie: igły, strzykawka, insulina, glukometr, paski pomiarowe, notatnik.

W nowym życiu muszę robić także dodatkowe rzeczy: nakłucia palca, pomiary, przeliczanie kalorii w jedzeniu, zastrzyki z insuliny. Wystarczy kilka lat bez rzetelnego robienia tych rzeczy i przestanę widzieć, moje nerki przestaną pracować, zacznę mieć problem ze stopami, które trzeba będzie ostatecznie amputować. Przyzwyczaiłam się już do 240 zastrzyków każdego miesiąca i do 300 ukłuć w palce. Boli, ale przyzwyczaiłam się.

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Jaremenko, 10650 pomagacie mi Państwo w zmaganiach z chorobą i codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 490

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!