Joanna Hamryszczak
Opuszczasz stronę Fundacji Avalon.
Kliknąłeś w link, który prowadzi do serwisu zewnętrznego . Fundacja Avalon nie bierze odpowiedzialności za treści, które pojawią się na tej stronie.

O mnie
Byłam szczęśliwą, spełnioną, pracującą kobietą. Nagle w 2020 r bardzo ciężko się rozchorowałam na białaczkę.
Jej skutkiem była chemioterapia i przeszczep szpiku. Zaraz przyszły kolejne choroby i pobyty w szpitalu, które mogły okazać się śmiertelne: udar i powikłania po półpaścu. Obecnie muszę poddać się dużej ilości szczepień po przeszczepowych. NFZ ich nie refunduje, a ich łączny koszt jest dla mnie niewyobrażalny. Bez szczepień nadal będę chorować, bo mój organizm nie ma odporności. Muszę wybrać wszystkie szczepienia, bez nich wiele błahych chorób, może okazać się dla mnie śmiertelnymi. Nie stać mnie na to z mojej skromnej renty.
Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem HAMRYSZCZAK, 16548, wspomagacie mnie w codziennym funkcjonowaniu.
Bardzo proszę o pomoc
