Mam na imię Aśka i mam postępujące kostniejące zapalenie mięśni (ang. Fibrodysplasia Ossificans Progressiva, w skrócie FOP).

FOP powoduje coś, co wydaje się przeciw naturze - oko nie zmienia się w nerkę, a serce w płuco. Żaden organ nie staje się inny. Lekarze nie spotkali się dotąd z podobnym procesem. FOP sprawia, że mięsień zamienia się w kość. FOP przekształca moje ciało w więzienie. Mam unieruchomione ręce, kręgosłup, biodra, nogi. Poruszam się na wózku. Jestem żywym posągiem! FOP jest obecnie nieuleczalna. Moje marzenie? Lek na FOP, bo tylko skuteczny lek, pozwoli na uwolnienie się od tego genetycznego koszmaru...

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem GIERZ, 6629 pomagasz mi w codziennym funkcjonowaniu oraz otwierasz przede mną nowe możliwości, aby pokonać FOP.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 548

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!