WITAM, Mam na imię Asia, jestem wesołą dziewczynką. Urodziłam się z wadą rozszczep wargi i podniebienia. W wieku 7 lat zdiagnozowano u mnie autyzm. Jest to całościowe zaburzenie rozwoju...

WITAM, Mam na imię Asia, jestem wesołą dziewczynką. Urodziłam się z wadą rozszczep wargi i podniebienia. W wieku 7 lat zdiagnozowano u mnie autyzm. Jest to całościowe zaburzenie rozwoju. AUTYZM nie pozwala mi w pełni cieszyć się moim dzieciństwem, przeszkadza mi w normalnym kontakcie ze światem, negatywnie wpływa na komunikacje z otoczeniem. Twój 1 % podatku  pomoże mi kontynuować dalsze leczenie i terapie, która jest mi bardzo potrzebna.  BARDZO DZIEKUJĘ ZA OKAZANĄ MI POMOC.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Brzytwa, 5841 pomagacie mi Państwo w codziennej walce z chorobą.

BARDZO DZIEKUJĘ ZA OKAZANĄ MI POMOC.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 470

Ilość pobrań: 17

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!