Nazywam się Joanna Białota, mam 20 lat. Cztery lata temu zdiagnozowano u mnie neuroboreliozę, która zdążyła już znacznie osłabić mój organizm...

Nazywam się Joanna Białota, mam 20 lat. Cztery lata temu zdiagnozowano u mnie neuroboreliozę, która zdążyła już znacznie osłabić mój organizm. Aktualnie zmagam się ze skutkami przebytej choroby, tj. niedowładem prawostronnym, problemami ze wzrokiem i przewlekłym zmęczeniem. By móc w miarę normalnie funkcjonować niezbędny jest zakup leków oraz rehabilitacja, która niestety nie jest refundowana przez NFZ. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie w walce o zdrowie i samodzielność.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Białota, 6828 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce z chorobą.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 347

Ilość pobrań: 17

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!