Mam na imię Jerzy, urodziłem się w marcu 1960r. Na co dzień zmagam się z niedowładem spastycznym kończyn dolnych. Jestem również w procesie diagnostycznym- podejrzenie SM. Wymagam systematycznego leczenia i rehabilitacji.

Wizyty u lekarzy, zakup leków i sprzętu wiąże się z dużymi kosztami. Codzienne czynności stanowią dla mnie wyzwanie. Wymagam wsparcia i pomocy osób trzecich, zwłaszcza w dojazdach na rehabilitację czy konsultacje lekarskie. Leczenie i rehabilitacja wiążą się z ogromnymi kosztami, dlatego proszę Państwa o pomoc. Zebrane środki przeznaczę na dalsze leczenie i rehabilitację.

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Szostak, 4833 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce chorobą. Z góry dziękuję za pomoc. Jerzy


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 530

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!