Nazywam się Jerzy Stryjczyk. Na stwardnienie rozsiane, czyli SM, choruję prawdopodobnie już od ponad 20 lat, jednak ostateczną diagnozę uzyskałem dopiero 5 lat temu...

Nazywam się Jerzy Stryjczyk. Na stwardnienie rozsiane, czyli SM, choruję prawdopodobnie już od ponad 20 lat, jednak ostateczną diagnozę uzyskałem dopiero 5 lat temu. SM to choroba przewlekła, która niestety cały czas postępuje. Mimo to nie poddaję się i każdego dnia stawiam czoła jej i wszystkim przeciwnościom losu. Staram się być jak najbardziej aktywny, codziennie wyznaczam sobie nowe cele – cele mierzone metrami do pokonania o własnych siłach. Każdy mały krok jest dla mnie jak bieg przełajowy, ale walczę i będę walczyć dla siebie oraz swojej rodziny. W mojej chorobie konieczne są stałe leczenie i rehabilitacja, dlatego będę bardzo wdzięczny za wsparcie w tym moim biegu z przeszkodami.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Stryjczyk, 5845 wspomagają mnie Państwo w walce o aktywne życie.

PROŚBA O WSPARCIE W POKONYWANIU PRZESZKÓD!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Stryjczyk, 5845 wspomagają mnie Państwo w walce o aktywne życie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 427

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!