Mój syn Jurek, 6 marca 2014 roku przeszedł rozległy zawał serca z nagłym zatrzymaniem krążenia. Doszło do niedotlenienia mózgu, w wyniku którego Jurek znajduje się w śpiączce mózgowej i ma czterokończynowy niedowład...

Mój syn Jurek, 6 marca 2014 roku przeszedł rozległy zawał serca z nagłym zatrzymaniem krążenia. Doszło do niedotlenienia mózgu, w wyniku którego Jurek znajduje się w śpiączce mózgowej i ma czterokończynowy niedowład. Wymaga ciągłej opieki i rehabilitacji by pokonać chorobę. Do momentu choroby Jurek był aktywnym człowiekiem. Studiował dziennikarstwo, następnie pracował jako dziennikarz w gazetach regionalnych, m.in. GAZECIE LUBUSKIEJ. Ostatnio prowadził własną działalność, zajmował się reklamą oraz marketingiem. Ma kochającego synka Kubę, który czeka na jego powrót do zdrowia.  

POMÓŻ JURKOWI WRÓCIĆ DO ZDROWIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Jurkowski, 7377 wspieracie Państwo Jurka w walce o sprawność oraz w codziennej egzystencji.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 500

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!