Witam serdecznie, nazywam się Jerzy Cieciora, mam 47 lat. W roku 2000 wykryto u mnie strzałkowy zanik mieśni, choroba Charcota-Mariego-Tootha. Jest nieuleczalna i bardzo rzadka.

Schorzenie to powoduje postępujące osłabienie głównie mięśni kończyn dolnych a także górnych. Jestem wciąż aktywny zawodowo. Nie ustaje w walce z chorobą. Głównie dzięki rehabilitacji oraz sprzętom staram się żyć w miarę możliwości normalnie.

POMÓŻ MI W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% podatku Fundacji AVALON z dopiskiem Cieciora, 3767 pomagacie mi Państwo utrzymać sprawność i żyć aktywnie. Okazane wsparcie będzie dla mnie nieocenioną pomocą. Uzyskane środki wykorzystam na rehabilitacje, sprzęt ortopedyczny i wsparcie w życiu codziennym. Serdecznie dziękuję za każdą pomoc!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 881

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!