Podobno urodziłem się, a już na pewno wychowałem na lotnisku. I zadziałało - całe moje życie przebiega w cieniu skrzydeł. Jako spadochroniarz zaliczyłem prawie tysiąc skoków i rekord Polski, jako paralotniarz byłem w czołówce polskich pilotów...

 Podobno urodziłem się, a już na pewno wychowałem na lotnisku. I zadziałało - całe moje życie przebiega w cieniu skrzydeł. Jako spadochroniarz zaliczyłem prawie tysiąc skoków i rekord Polski, jako paralotniarz byłem w czołówce polskich pilotów. To również na paralotni popełniłem błąd, po którym od 17 lat poruszam się na wózku inwalidzkim. Jednak latałem nadal, tym bardziej doceniając darowaną wolność. W górze nie ma schodów i nieruchomych nóg, jest przestrzeń, swoboda i radość. Osiągałem wyniki, których nie miałem dawniej - w Portugalii wygrałem zawody, w Peru wykręciłem 6000 m, przeleciałem w Polsce 110 km, a w Kenii 180. W ubiegłym roku dzięki życzliwości szybowniczej braci dokonał się kolejny przełom: stałem się pierwszym w Polsce inwalidą, który zdobył licencję pilota. Wrażeń, jakich dostarczył mi skokowy wzrost rozporządzalnej doskonałości z 7 do 44 możecie się sami domyślić. Wygląda na to, że uda nam się uruchomić szerszy program otwarcia nieba dla niepełnosprawnych. Pomożecie? POMÓŻCIE MI ROZWINĄĆ JE SZERZEJ Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Jaxa-Rożen, 3338 pomagają mi Państwo spełniać moje marzenia. Z góry dziękuję za pomoc.

DOSTAŁEM SKRZYDŁA

Z góry dziękuję za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1160

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!