Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Podobno urodziłem się, a już na pewno wychowałem na lotnisku. I zadziałało - całe moje życie przebiega w cieniu skrzydeł. Jako spadochroniarz zaliczyłem prawie tysiąc skoków i rekord Polski, jako paralotniarz byłem w czołówce polskich pilotów...

 Podobno urodziłem się, a już na pewno wychowałem na lotnisku. I zadziałało - całe moje życie przebiega w cieniu skrzydeł. Jako spadochroniarz zaliczyłem prawie tysiąc skoków i rekord Polski, jako paralotniarz byłem w czołówce polskich pilotów. To również na paralotni popełniłem błąd, po którym od 17 lat poruszam się na wózku inwalidzkim. Jednak latałem nadal, tym bardziej doceniając darowaną wolność. W górze nie ma schodów i nieruchomych nóg, jest przestrzeń, swoboda i radość. Osiągałem wyniki, których nie miałem dawniej - w Portugalii wygrałem zawody, w Peru wykręciłem 6000 m, przeleciałem w Polsce 110 km, a w Kenii 180. W ubiegłym roku dzięki życzliwości szybowniczej braci dokonał się kolejny przełom: stałem się pierwszym w Polsce inwalidą, który zdobył licencję pilota. Wrażeń, jakich dostarczył mi skokowy wzrost rozporządzalnej doskonałości z 7 do 44 możecie się sami domyślić. Wygląda na to, że uda nam się uruchomić szerszy program otwarcia nieba dla niepełnosprawnych. Pomożecie? POMÓŻCIE MI ROZWINĄĆ JE SZERZEJ Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Jaxa-Rożen, 3338 pomagają mi Państwo spełniać moje marzenia. Z góry dziękuję za pomoc.

DOSTAŁEM SKRZYDŁA

Z góry dziękuję za pomoc.


Odsłony: 1571

Ilość pobrań: 28

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!