Jego tragedia rozpoczęła się w lutym 2014 r.. Jarek dostał duszności i stracił przytomność. Doszło do nagłego zaniku krążenia i niedotlenia mózgu. Nastąpiło porażenie czterokończynowe...

 Jarek Suchodoła to młody, zdolny chłopak, który ukończył ze świetnymi wynikami VIII LO w Białymstoku. Jego pasjami były nauka języka angielskiego oraz gra na własnoręcznie zrobionej gitarze. Dostał się i planował rozpocząć studia w Anglii.Jego tragedia rozpoczęła się w lutym 2014 r.. Jarek dostał duszności i stracił przytomność. Doszło do nagłego zaniku krążenia i niedotlenia mózgu. Nastąpiło porażenie czterokończynowe. Jarek spędził w śpiączce 2 miesiące na oddziale intensywnej terapii. Wybudził się w maju i dzięki rehabilitacji zrobił już duże postępy, takie jak samodzielne siedzenie i jedzenie łyżką. Jak na razie jeszcze nie mówi, ale komunikuje się za pomocą tablicy z alfabetem. Przed nim jeszcze daleka droga do odzyskania choć częściowej sprawności. Mimo dużego zaangażowania rodziny i przyjaciół potrzebuje pomocy w finansowaniu kosztownej rehabilitacji. Postępy w jego rehabilitacji można śledzić na bieżąco na stronie rehabilitacjajarka.weebly.com  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Suchodoła, 3638 pomagają Państwo Jarkowi w jego codziennych zmaganiach. Dziękujemy za każdą pomoc!

POMÓŻ JARKOWI W POWROCIE DO SPRAWNOŚCI

Dziękujemy za każdą pomoc!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 813

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!